UA-50284735-1 O MNIE - Malarstwo grafika

Nazywam się Małgorzata Greguła.
Urodziłam się w 1969r. w Stargardzie Szczecińskim, obecnie mieszkam w Radomiu.
Jestem grafikiem komputerowym i malarką.

MALARSTWO


Realizuję głównie malarstwo sztalugowe. Zdecydowana większość moich prac, to malarstwo olejne oraz akwarele – pejzaże, abstrakcje, kwiaty….

Moja przygoda z malarstwem zaczęła się już w latach wczesnego dzieciństwa kiedy podkradałam wujkowi farby i próbowałam swoich sił na tylnej stronie jego obrazów. Farbami i pędzlem staram się ujarzmić swoje myśli i wewnętrzne doznania. To moja droga do wyrażania siebie, do kreowania mojego małego wewnętrznego świata. W mojej twórczości nie staram się oddawać kształtu czy koloru konkretnych przedmiotów czy postaci. Nie maluję chmur, drzew, wody… maluję ciepło pogodnego dnia, puszystość śniegu, tajemniczość jesiennego lasu – nastroje, emocje, pragnienia, uczucia. Co mnie inspiruje? Właściwie cały otaczający mnie świat. – wzorki na kamieniu… ulotny zapach kwiatu, muzyka, ludzie… Każdy mój obraz jest cząsteczką mnie samej, czuję z nim emocjonalną więź – lubię go lub nie ale nigdy nie pozostaje mi obojętny.


WAŻNIEJSZE OSTATNIE WYSTAWY

Kraków Art Expo 2012 - Kraków 2012r
Wszystkie Kolory Natury - Warszawa-Powsin 2012r

GRAFIKA KOMPUTEROWA
PROJEKTOWANIE GRAFICZNE


Grafiką komputerową zawodowo zajmuję się od przeszło 18 lat.

Jako niezależny grafik – freelancer zajmuję się tworzeniem różnego rodzaju grafiki: od identyfikacji wizualnej, grafiki użytkowej, grafiki wektorowej, fotomontaż, fotoretusz, matt painting, 3D aż po DTP. Projektuję na potrzeby poligrafii, reklamy zewnętrznej, internetu i… „do szuflady” – z potrzeby własnego wnętrza. Lubię trudne, kreatywne wyzwania przy realizacji których mogę bawić się własną wyobraźnią, eksperymentować z kolorem i kształtem. Nie staram się trzymać narzuconych trendów – ważna jest oryginalność i umiejętność przyciągania uwagi. Dążę do tego aby każdy realizowany przeze mnie projekt był staranny i przemyślany, choć czasami pozwalam sobie na pewną „kreatywną przypadkowość” i drobne szaleństwa. Staram się aby poziom wykonywanych przeze mnie przedsięwzięć satysfakcjonował w równym stopniu mojego klienta jak i mnie.